Daniel Sharman ve Bradley James, Medici'nin kadrosuna dahil oldular

Daniel Sharman ve Bradley James, Medici'nin kadrosuna dahil oldular

Medici: Masters of Florence dizisinin yapımcıları, ikinci sezonun kadrosunu tamamladılar ve Daniel Sharman ile Bradley James, dizinin en yeni oyuncuları oldular.

Sharman (Teen Wolf, Fear the Walking Dead), dizinin başrolünde yer alacak ve genç Lorenzo the Magnificent'i canlandıracak. James (Merlin, Damien) ise onun kardeşi Giuliano'yu canlandıracak. Yeni sezonun hikayesi Floransa'da ve 15. yüzyılda geçecek.

Sezonu sekiz bölüm sürecek olan Medici'nin sezonunun prodüksiyonuna Roma'da ve ay sonuna doğru başlanacak. İkinci sezonun diğer oyuncuları arasında Julian Sands (Gotham) ve Sebastian De Souza (Crossing Lines) de yer alıyorlar. Sands, iki kardeşin babasını; De Souza ise arkadaşları Botticelli'yi oynayacak.

Medici'nin ikinci sezonu ilkinin 20 sene sonrasında geçecek. Babası Piero'nun yanlış yönetimleri nedeniyle aile bankasını devralan genç Lorenzo, kardeşi ve arkadaşının yardımıyla Floransa'yı önemli bir finansal ve kültürel merkez haline getirmeye çalışacak. Bu sırada da Pazzi ailesiyle ve Papa Sixtus IV ile karşı karşıya gelecek.

Medici'nin ikinci sezonunda Medici ailesinin düşmanı Jacopo Pazzi'yi Sean Bean (Game of Thrones) canlandıracak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER