Gabriel Mann'ın yeni dizi projesi belli oldu: Damnation

Gabriel Mann'ın yeni dizi projesi belli oldu: Damnation

Revenge dizisiyle bilinen Gabrial Mann'ın yeni dizisi belli oldu. Oyuncu, USA Network'ten mayıs ayında onay alan Damnation dizisinin kadrosuna katıldı.


Ekim 2017'de yayına girmesi planlanan dizinin hikayesi 1930'larda geçiyor. Universal Cable Productions ile birlikte yapımcılığı üstlenen Netflix ise dizinin Amerika dışındaki ilk yayın hakkını şimdiden almış durumda. Dizinin başrollerinde Killian Scott, Logan Marshall-Green ve Sarah Jones bulunuyor. Konusu ise şöyle:

Iowa'daki küçük bir kasabada rahip olarak kendisini gizleyen Seth Davenport (Scott) isminde bir adamın asıl amacı statükoya karşı bir isyan başlatabilmektir. Görevine odaklı olan Seth, kodaman bir fabrikatörün grev kırıcı olması için Creeley Turner'ı (Marshall-Green) işe aldığınınsa şimdilik farkında değildir. Bu iki adamın kanlı ve gizli bir geçmişi de vardır.

Mann, projede dakik, hazırcevap, eğitimli ve konuşmasını bilen, aynı zamanda vizyonu olan birisini canlandıracak. Oyuncunun kariyerinde Mad Men, Ray Donovan ve The Bourne Supremacy gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER