İlker Kaleli'nin yeni projesi belli oldu!

İlker Kaleli'nin yeni projesi belli oldu!
-- ÖZEL HABER--

Ekran seyircisinin ilk kez Kanal D'de yayınlanan Kayıp dizisindeki rolüyle aşina olduğu başarılı aktör İlker Kaleli, aynı kanalda yayınlanan fenomen dizi Poyraz Karayel ile kalbimize taht kurmuştu. Ethem Özışık'ın kaleminden çıkan senaryoda Oğuz Atay sever Poyraz Karayel adında bir polisi canlandıran Kaleli, bu performansıyla ödül de aldı.  Poyraz Karayel'in ekrana vedasından sonra hangi projede yer alacağı merak konusu olan İlker Kaleli sonunda seçimini yaptı. 

Duyumlarımıza göre başarılı oyuncu yeni sezonda digital bir projede yer alacak. Ülkemizde geçen sezon hayata geçen yerli online dizi izleme platformlarından birinin yeni sezon projesinde başrol oynayacak olan Kaleli'nin aynı zamanda televizyona dizi yapıp yapmayacağı da halen merak konusu.. Kaleli'ye hemen her yapım şirketinden teklif gittiği ancak henüz bir seçim yapmadığı da duyumlarımız arasında. 

İlginç hikayesi ile bir son dakika değişikliği olmazsa 2018'de yayında olması planlanan projenin konusunu, yapım detaylarını ve yayınlanacağı platformu henüz açıklamayacağız ancak, taraflar imza aşamasına geçtiler.

Ranini Tv Ailesi olarak İlker Kaleli'ye yeni projesinde başarılar dileriz.

Gelişmeleri bildireceğiz!


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER