Shameless oyuncularından Emmy Rossum, yerli uyarlama hakkında yorumda bulundu

Shameless oyuncularından Emmy Rossum, yerli uyarlama hakkında yorumda bulundu
Ekranın popüler dizilerinden Shameless'ın yerli uyarlamasının FOX ekranlarında yayına girmesine az bir zaman kalmış durumda. Dün akşam 'Bizim Hikaye' ismiyle yayına girecek olan diziden ilk tanıtımın gelmesinin ardından pek çok kişi uyarlama hakkında yorum yapmaya başladı bile.

Bunlardan birisi de dizinin fragmanını izleyen Emmy Rossum oldu. Aynı isimli İngiliz dizisinin Amerikan uyarlamasında Rossum'un canlandırdığı Fiona karakterini yerli uyarlamada Filiz karakteri ile Hazal Kaya canlandırıyor. Ünlü oyuncu resmi Twitter hesabından fragman videosunu alıntılayarak "Bu, Türkiye'deki Jimmy Steve ve Fiona mı? Ve bu da Liam ve bozuk çamaşır makinesi mi?" yorumunda bulundu.

Oyuncunun tweeti çoğunluğu Türk kullanıcılar olmak üzere şimdiden pek çok cevap almış durumda. 

Shameless'ın orijinali İngiltere'de 2004-2013 arasında yayınlanıp 11 sezon sürdü. Daha popüler olan ve sevilen Amerikan uyarlaması ise sonbaharda sekizinci sezonuna başlayacak.
Sonradan Ek: Emmy Rossum'un tweetini gören Hazal Kaya, resmi Twitter hesabından Rossum'un tweetini alıntılayarak "Evet, bizleriz. Direkt İstanbul'dan." cevabını verdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER