Game of Thrones'un dördüncü bölümü internete sızdı

Game of Thrones'un dördüncü bölümü internete sızdı
Ekranın fenomen dizisi Game of Thrones ikinci kez bölüm sızmasıyla karşıya. Dizinin yedinci sezon dördüncü bölümü bugün itibarıyla internete sızdı ve pek çok paylaşım sitesi aracılığıyla yayınlanmaya başladı bile.

Pazartesi günü HBO'nun hacklendiği ve 1.5 TB'lık verinin sızdığı haberi gelmişti. Hatta Ballers ve Room 104 dizilerinden birer bölüm nete sızsa da Game of Thrones'tan bölüm sızıntısı olmamıştı. Ancak The Hollywood Reporter'dan Tatiana Siegel'in HBO'ya dayandırdığı Twitter paylaşımına göre yaşanan sızıntı kanalın hacklenmesinden dolayı gerçekleşmedi. Onun yerine dizinin Hindistan distribütörü bölümü kaybettiği için sızıntı oldu.

Sızan bölüm aynı zamanda yaklaşık 50 dakikayla dizinin tarihinin en kısa bölümü özelliğini taşıyor. Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digiturk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da yayınlanacak.

Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER