Çember serisi altıncı filmi Aleyna’nın Son Günü ile ekrana gelecek!

Çember serisi altıncı filmi Aleyna’nın Son Günü ile ekrana gelecek!
Türk televizyonuna yeni bir soluk getirecek Polisiye TV filmleri serisi “Çember”, altıncı filmi ile ekrana gelecek.

Çember’in beşinci filmi Aleyna’nın Son Günü’nde konuk oyuncu olarak Neriman Uğur ve Süreyya Gürsel Evren yer alıyor.

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği projenin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.

Aleyna son gününde neler yaşadı?

Kilyos sahilinde genç bir kız cesedi bulunmuştur. Aleyna adındaki maktulün 2 aylık hamile olduğu öğrenen ekibimiz soruşturma ilerledikçe sürprizlerle karşılaşır. Aleyna’nın ölümü intihar mı yoksa cinayet midir? Aleyna’ya şantaj yaparak para sızdıran kimdir? En yakın arkadaşı Melis mi, yoksa Aleyna’ya platonik aşık olan Hidayet mi? Aleyna’nın, dul annesinin sevgilisi Barlas ile yasak bir aşk yaşadığı anlaşılınca işler daha da karmaşık bir hal alır.

Aleyna ölmeden önceki son gününde neler yaşadı?
Aleyna en son kimlerle buluştu?

Sıradışı polisiye filmler serisi!

Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur.  Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır.
Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç)…

Yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan) …

Ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan)…

Geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.

Yayın Günü: 7 Ağustos Pazartesi
Yayın Saati: 20:00 / 6. Film  
 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER