FNG'un yeni iç yapımı Deep State kadrosuna yeni isimler eklendi

FNG'un yeni iç yapımı Deep State kadrosuna yeni isimler eklendi

FNG Avrupa ve Afrika'ya özel ilk senaryolu iç yapımı "Deep State"'in çekimlerine Londra'da devam ediliyor. Çekimlerden ilk kareler yayınlanırken dizi kadrosunda Mark Strong'a birbirinden heyecan verici isimlerin eşlik edeceği duyuruldu. Dizi 50'yi aşkın ülkede yayına girecek.

FOX Networks Group'un bölgesel yapımlar üretme stratejisi kapsamındaki ilk yapımı "Deep State"in kadrosuna katılan yeni isimler açıklandı. Matthew Parkhill ve Simon Maxwell tarafından yaratılan ve Robert Connolly ile Matthew Parkhill tarafından yönetilecek olan dizinin başrol oyuncuları Mark Strong, Karima McAdams, Joe Dempsie ve Lyne Renée'ye eşilk edecek isimlerin Alistair Petrie, Anastasia Griffith, Amelia Bullmore, Kingsley Ben-Adir, Pip Torrens ve Fares Fares'in olduğu duyuruldu. Çekimleri Fas'ta başlayan ve şimdi de Londra'da devam eden Deep State, 60 dakikalık 8 bölümüyle 50'den fazla ülkede yayınlanacak.

Britanya, ABD, İran, Lübnan ve Fransa'da geçen entrika dolu dizide Mark Strongtarafından canlandırılan eski casus Max Easton ölen oğlunun intikamını almak için yeniden sahaya döndüğünde dünyanın en tehlikeli ülkelerinin istihbarat servislerinin arasındaki ürkütücü bağları da ortaya çıkarmaya başlıyor. Dizide modası geçmiş yöntemlerine rağmen stratejik bir MI6 ajanı olan ve Easton'ı geri dönmeye ikna eden George White'ı canlandıracak olan Alistair Petrie, "Deep State'in senaryosunu ilk okuduğumda The Night Manager gibi başarılı bir işten sonra kesinlikle yer almaya değecek bir proje olacağını anlamıştım. İçinde yaşandığımız dünyayı düşündüğümüzde böylesine karanlık bir politik anlatımla ortaya koyulan uluslararası bir casusluk hikayesinin zamanlaması da ancak bu kadar iyi olabilirdi. Çok iyi bir kadro, çok iyi bir prodüksiyon ekibi ve muhteşem bir görselliği bir araya getiren bu heyecan verici projenin bir parçası olduğum için gerçekten çok heyecanlıyım." dedi.

Deep State yakında Türkiye'de de FOX Networks Group bünyesinde izleyicileriyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER