Wet Hot American Summer ve Icarus, 4 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de!

Wet Hot American Summer ve Icarus, 4 Ağustos'ta Netflix Türkiye'de!
Ağustos ayına girmemizle birlikte Netflix Türkiye de yeni ayın yeni yapımlarını izleyici karşısına çıkarmaya başladı. 4 Ağustos'ta iki yapım daha yayına girmiş olacaklar. Bununla birlikte hemen izle seçeneğiyle pek çok yapım izleyicinin elinin altında olmaya devam edecek.

* Wet Hot American Summer: Ten Years Later (Dizi, ikinci sezon)

Genç danışmanlar olarak geçirdikleri çılgın yazdan on yıl sonra ekip; bağ kurmak, flört etmek ve ürpertici maceralara atılmak üzere bir hafta sonu için bir araya geliyor.

Kadroda Amy Poehler, Paul Rudd, Elizabeth Banks, Lake Bell, H. Jon Benjamin ve Alyssa Milano gibi isimler de bulunuyor. Sezonun fragmanına bu haberimizle ulaşabilir, yeni sezonun detaylarını öğrenebilirsiniz.

* Icarus (Belgesel)

Amerikan bir yfilm yapımcısı ve bisikletçi, Rus bir bilimadamı şok edici detayları sızdırdığında kendilerini global doping skandalının ortasında bulurlar. Belgeselin başrollerinde Bryan Fogel ve Grigory Rodchenkov yer alıyor.


Hemen İzle:
Bu Ayın Maraton Önerileri:
Queen of South, Everyday Miracles

Bu Filmleri Kaçırmayın:
The Shawshank Redemption (3 Ağustos), Grandma (10 Ağustos), V For Vendetta, The Diary of a Teenage Girl, Yerçekimi (Gravity)

Belgesel Severlere Özel:
The Music of Strangers: Yo-Yo Ma and The Silk Road Ensemble, Empire of the Tsars, Uyumayanlar: Standing Rock'tan Bir Rüya, Mercan Peşinde

Küçükler için Yaz Tatili Eğlencesi:
Inspector Gadget (2. sezon), Kung-Fu Panda Ustanın Sırları, Kung-Fu Panda 2, Bruno nad Boots: Go Jump in the Pool


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER