One Piece'in oyuncularla çekilecek dizisi için hazırlıklara başlandı

One Piece'in oyuncularla çekilecek dizisi için hazırlıklara başlandı
Dünyanın en popüler anime ve mangalarından birisi olan One Piece'in oyuncularla çekilecek dizisi için hazırlıklara başlandı.

Yahoo! Japan'in haberine göre Hollywood uyarlaması gelecek olan animenin dizisi, One Piece'in 20. yılı için Tokyo'da yapılan kutlamanın bir parçası olarak duyuruldu. Cowboy Bebop'u da oyuncularla çekilecek bir dizi için uyarlayan Tomorrow Studios, One Piece'i de üstlendi.

Projede Prison Break yapımcılarından Marty Adelstein'in yer alacağı da duyuruldu. Ancak henüz kadrosu veya başlangıç tarihi hakkında bilgi verilmedi. One Piece'in yaratıcısı Eiichiro Oda ise yapılan duyuru sonrası hakkında heyecanlanılacak bir dizi geleceği konusunda fanlara garanti verdi.

One Piece'in mangası 1997'de yayınlanmaya başlamış, animesi ise 1999'da televizyona gelmişti. Animede Monkey D. Luffy isminde korsan kral olmak isteyen ve kazara lastik gibi uzayabilme gücü elde eden birisinin başından geçenler anlatılıyor. Luffy, One Piece isminde dünyanın en büyük hazinesi olduğu düşünülen hazineyi aramak için yola koyuluyor.

Dünyanın popüler bir diğer animesi Death Note'tan Netflix'te yayına girmesi için yine oyuncularla hazırlanan film ise 25 Ağustos'ta yayına girecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER