Karadayı, yeniden izlemek izleyenler için a2'de başlıyor!

Karadayı, yeniden izlemek izleyenler için a2'de başlıyor!
Yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı, başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı sevilen dizi Karadayı, yeniden izlemek isteyenler için a2 ekranlarına geri dönüyor.

Yayınlandığı tarihte izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan dizi ilk bölümüyle, 31 Temmuz Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün saat: 22:00'de a2 ekranlarında olacak.

1.Bölüm:
Babasıyla birlikte kunduracılık yapan Mahir ve ailesinin hayatı, dükkânlarının bulunduğu pasajın dağıtılmasıyla alt üst olur. Çocukluk arkadaşı Ayten ile nişanlanmak üzere olan Mahir, pasajın dağıtılması yetmiyormuş gibi bir de çok sevdiği babasının hapse atılmasıyla şoke olur. Babası başsavcıyı öldürmekle suçlanır. Önceleri olayın bir yanlış anlaşılma olduğunu düşünen Mahir, kısa zamanda bunun bir komplo olduğunu görür. Otuz gün içinde Nazif’in suçsuz olduğunu ispat edemezse babası idam edilecektir. Tek bir çaresi kalmıştır. Feride Hâkime’nin karşısına çıkacaktır, babasının suçsuz olduğuna ikna edecektir.

Yapım: Ay Yapım
Yapımcı: Kerem Çatay
Yönetmen: Uluç Bayraktar / Cem Karcı
Senaryo: Eylem Canpolat / Sema Ergenekon
Oyuncular: Kenan İmirzalıoğlu (Mahir), Çetin Tekindor (Nazif), Bergüzar Korel (Feride), Yurdaer Okur (Turgut), Rıza Kocaoğlu (Yasin), Civan Canova (Çetin), Leyla Lydia Tuğutlu (Songül), Melike İpek Yalova (Ayten), Atsız Karaduman (Dalyan Rıza), Şebnem Dilligil (Safiye)

Yayın Tarihi: 31 Temmuz 2017 / Pazartesi
Yayın Saati: 22.00


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER