Polisiye türündeki ‘Pinhan’ filmi TRT 1 ekranlarında!

Polisiye türündeki ‘Pinhan’ filmi TRT 1 ekranlarında!
TRT'nin Türk Sineması’na yeni soluk getiren ‘TRT Ev Sineması’ kuşağı tüm hızıyla devam ediyor. ‘TRT Ev Sineması’ kuşağında bu Çarşamba gecesi polisiye türündeki ‘Pinhan’ filmi izleyici ile buluşuyor.

Yönetmen koltuğunda Ömer Gökhan Erkut'un oturduğu polisiye gerilim yapımının başrollerini Sarp Aydınoğlu ve Orhan Kılıç üstleniyor. Filmin kadrosunda Çiğdem Batur, Adnan Biricik, Yusuf Aytekin, Naşit Özcan ve Kutay Köktürk yer alıyor.

Filmin konusu; İstanbul’da korkunç bir cinayet meydana gelmiştir. Ünlü bir iş adamı gündüz vakti palyaço kostümü giyen bir katil tarafından vurularak öldürülmüştür. Katilin kimliğini bilen de yoktur. Daha da önemlisi kimliği belirsiz katil güvenlik kamerasına yaptığı işaretle bu cinayetlerin devam edeceğini, bunun yalnızca bir başlangıç olduğunu açıkça ifade etmiştir. Murat komiser ve ekibi katili durdurmak için araştırmalara başlarlar. Bu cinayet toplumun üst tabakasında büyük huzursuzluk yaratır. Büyük bir travmanın etkisiyle bir seri katile dönüşen Pinhan ile onu yakalamaya çalışan Murat komiser ve ekibi arasında soluksuz bir kedi – fare oyunu başlar. Pinhan kimdir ve neden bir seri katil olmuştur? Daha da önemlisi; onu durdurmak için neler feda edilecektir?...

Pinhan, 26 Temmuz Çarşamba gecesi, saat 00.20’de TRT 1’de ekranlara gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER