Modern Family'nin genç oyuncuları anlaşmalarını yenilediler

Modern Family'nin genç oyuncuları anlaşmalarını yenilediler

Manny, Luke, Haley ve Alex, Modern Family'de yer almaya devam edecekler. Dizinin genç kitlesi iki sezonluk daha anlaşma imzaladılar.

Variety'nin haberine göre Rico Rodriguez, Nolan Gould, Sarah Hyland ve Ariel Winter iyi miktarda zam da aldılar. Lily'yi oynayan Aubrey Anderson-Emmons ve Joe'yu canlandıran Jeremy Maguire ise anlaşma süreleri henüz bitmediğinden şimdilik eski anlaşmalarıyla devam ediyorlar.

Dizinin sekizinci sezonu bittiğinde de yetişkin oyuncular anlaşmalarını yenilemişlerdi. Sofia Vergara, Julie Bowen, Jesse Tyler Ferguson, Eric Stonestreet ve Ty Burrell bölüm başı 350,000 $ civarı olan anlaşmalarını yaklaşık 500,000 $'a çıkarttılar. Ed O’Neill'ın aldığı zam ve kar payı ise diğer oyunculardan daha fazla durumda.

Böylece dizinin kadrosunun dokuzuncu ve onuncu sezonda geri döneceği resmileşmiş oldu. Gelecek sezon 200. bölümü yayınlanacak olan dizi, hali hazırda The Big Bang Theory'nin ardından Amerikan ulusal kanallarının en çok izlenen ikinci komedisi, kanalının ise en çok izlenen dizisi konumunda bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER