The Walking Dead: Spin-off’daki roller açıklandı

The Walking Dead: Spin-off’daki roller açıklandı
Cliff Curtis, spin-offda kimseciklere zararı tokunmayan iyi adam rolünde.

AMC’nin yapımı The Walking Dead şimdi de dizinin spin-off versiyonu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni versiyon, orijinal dizinin devamlılığını korumayacak ama aynı zombi dünyasında hayat bulacak ve salgın temasına odaklanacakmış. Kod Adı Cobalt olan yeni versiyonda yeni karakterlerle hayat bulmuş yeni kurguları göreceğiz. 

Temelde iki aile var. Bir baba ve oğlu ile Cabrera’lar ve, genç kızı ve oğluyla anneleri, Tompkin’ler. Bir de kendi trajedisiyle uğraşan Andrea Chapman. 

Karakterler ve büyük oranla belli olan oyuncuları şöyle: 

Sean Cabrera: 40’larında Latin bir erkek öğretmenimiz. Hayatında hiçkimseye hata yapmamaya çalışan iyi bir adam. Karakteri Cliff Curtis canlandıracak. Kendisi daha önce Gang Related, Missing ve Trauma adlı dizilerde oynamıştı.

Cody Cabrera: Sean’un akıl küpü, asi evladı. Şehirin en öfkelisi olarak biliniyor kendileri. 

Nancy Tompkins: Otuzlarındaki iki çocuk sahibi bekar anne, komşu kızı gibidir. Rehber öğretmen olan annenin, kendisi gibi dul olan Sean ile de bir ilişkisi vardır. Nancy'e daha önce Gone Girl’de Rhonda Boney adındaki dedektifi canlandıran Kim Dickens hayat verecek. 

Nick Tompkins: Nancy’nin hiç de akıl küpü gibi olmayan oğlu. Evde kalacak yaşı çoktan geçmiş, kaçmayı da gözü kesmiyor. Frank Dillane’nın bu rolü oynaması bekleniyor. 

Ashley Tompkins: Nancy’nin aklı başında kızı. Erkek kardeşinin başarısızlıklarına oranla hayatta başarılara karşı hırslı olan biri. Karakteri Alycia Debnam Carey canlandıracak.

Andrea Chapman: 40’larında çocukken çok çekmiş bir kadın. Korkunç bir evliliği henüz bitirmiştir.

The Walking Dead spin-off bölümlerinin pilot çekimleri sipariş edildi. Yayın tarihleri de pilot çekimden sonra kesinlik kazanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER