Erhan Can Kartal, iki yıl aranın ardından 06:35 filmiyle geri dönüyor!

Erhan Can Kartal, iki yıl aranın ardından 06:35 filmiyle geri dönüyor!
2012 yılında Best Child model Turkey ve Bulgaristan da yapılan Best Child Model Of The World yarışmalarında 1. olduktan sonra oyunculuğu ile adından söz ettiren, Ezel’in genç Sekiz’i, Muhteşem Yüzyıl’ın genç şehzade Bayezid’i, Kayıp’ın Kerem’i ve Medcezir’in Kadir’i Erhan Can Kartal, genç senarist Uluç Orhan Durmaçalış’ın yazıp yönettiği, ilk kısa filmi 06:35 ile 2 yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor.
 
Başrollerinde Erhan Can Kartal, Erman Bacak, Hakan Eksen, Bülent Çidem ve Davut Kaplan’ın oynadığı, Uluç Orhan Durmaçalış’ın yazıp yönettiği film, ilk olarak, 21-28 Ekim tarihlerinde 54.  düzenlenecek Antalya Film Festivaline katılacak ve daha sonra yurt dışı film festivalleri ile yoluna devam edecektir.
 
Filmin senaryo ve hazırlık aşaması 2 ay sürmüştür. Çekimleri 3 gün süren film 20.000 TL. Bütçe ile İstanbul Anadolu yakasında çekilmiştir. Bir abi kardeş ’in sürükleyici dramasını izleyeceğimiz filmin konusu ise şöyle.
 
06:35 FİLMİ’NİN KONUSU
Cem sabaha karşı avukattan gelen bir telefona uyanır ve abisi Orhan’ın ceza evinden kaçtığını öğrenir. Bir gece işlettiği bar da çıkan olaydan, yıllarca faili meçhul bir cinayetten içerde yatan abisinden uzak kalan Cem, bu sefer onu bulmak ve her şey’i aydınlatmak için yola koyulur. İlk hedefi, Bar’ın sahibi Tevfik ve onun adamı Nusret’dir.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER