Ozark ve Last Chance U, 21 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!

Ozark ve Last Chance U, 21 Temmuz'da Netflix Türkiye'de!
Temmuz ayındaki yeni programlarının yayınına devam eden Netflix Türkiye, 21 Temmuz'da üç yeni yapımı daha ekrana getirecek.

* Ozark (Dizi)

Byrde çifti ve ergenlik çağındaki çocukları Charlotte ve Jonah, her anlamda sıradan bir hayat sürmektedir. Bu durumu bozan tek istisna Marty’nin işidir. Chicago’da finans danışmanlığı yapan Marty, aynı zamanda Meksika’nın ikinci büyük uyuşturucu şebekesinin para aklama faaliyetlerini yürütmektedir. İşler sarpa sardığında ise Marty’nin ailesini de alıp Chicago gökdelenlerinden, Missouri’nin Ozark olarak bilinen Lazy Lake bölgesine taşınması kaçınılmaz hale gelmiştir.

Kadrosunda Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner ve Harris Yulin’in de yer aldığı drama dizisi kapitalizm, aile dinamikleri ve hayatta kalma çabasını bu “sıradan” Amerikalıların gözünden ele alıyor.

Dizinin uzun tanıtımını buradan izleyebilirsiniz.

* Last Chance U (Belgesel)

Amerikan Kolej Sporları Kurumu'nun Amerikan futbolu için oyuncu topladığı en verimli yerde çekilen bu belgesel dizide oyuncular sahada ve sınıfta kendilerini kanıtlıyor.

Başroldekiler: John Franklin III, DJ Law, Buddy Stephens


* The Worst Witch (Çocuk)

Tesadüfen cadılar okuluna giren sakar Mildred, belki de buraya ait olabileceğini anlar. Jill Murphy'nin sevilen kitaplarından uyarlandı.

Başroldekiler: Bella Ramsey, Clare Higgins, Meibh Campbell

Ayrıca bugünle birlikte Aditi Mittal'in stand-up gösterisi Things They Wouldn't Let Me Say de yayına girdi.

Hindistan'ın ilk kadın stand-up komedyeni olmak için kurumsal dünyadaki işinden ayrılan öncü komedyen Aditi Mittal, konulu stand-up'ı bekâr olmak, tanga giymek ve Hindistan film derecelendirmelerinin tuhaflığı hakkında açıkça konuşmakla harmanlıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER