Game of Thrones'un 7. sezon açılışı yeni bir rekor kırdı

Game of Thrones'un 7. sezon açılışı yeni bir rekor kırdı

Game of Thrones'un yedinci sezonunun ilk bölümü yeni bir rekor kırdı.

HBO'nun fenomen dizisinin yeni bölümü 10.1 milyon izleyici tarafındna izlendi ve altıncı sezonun ilk bölümünün izleyici sayısının %27 fazlasını elde etti. Ayrıca dizinin izleyici rekoruna sahip bölümü olan altıncı sezon finalini (8.9 milyon) de geçerek zirveye yerleşti.

Tekrarlar ve streaming rakamları da eklenirse izleyici sayısı 16.1 milyon izleyiciye çıkıyor ve bu da bir rekor anlamına geliyor.

İzleyici ortalaması her sezon daha da artan dizinin geçtiğimiz sezonu 7.69 milyon izleyici ortalamasını tutturmuştu. Game of Thrones'un bu ortalamayı geçmesi içn geri kalan bölümlerde 7.3 milyon izleyici ortalamasını yakalaması gerekiyor.

Game of Thrones’un yeni bölümleri pazartesi geceleri HBO'da yayınlanıyor, ayrıca 7. sezonu Amerika’yla aynı anda Digiturk'te de yer alıyor!

Game of Thrones'un yeni sezonu Amerika ile aynı anda saat 4.00’de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00’de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI’da yayınlanacak.

Ayrıca, yedinci sezon ile birlikte geçmiş altı sezonun tamamı da beIN CONNECT’ten izlenebiliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER