Stephen King romanından uyarlama Mr. Mercedes'in ilk fragmanı yayınlandı

Stephen King romanından uyarlama Mr. Mercedes'in ilk fragmanı yayınlandı
Dizi uyarlaması olarak ekrana gelmeye hazırlanan Stephen King romanı Mr. Mercedes'inilk fragmanı yayınlandı. Sezonu on bölüm sürecek dizi AT&T'ye bağlı Audience Network'te 9 Ağustos'ta başlayacak.

Son olarak Big Little Lies ile izleyici karşısına çıkan senarist David E. Kelley'in uyarladığı dizinin başrolünde Penny Dreadful dizisinde Victor Frankenstein'i oynayan Harry Treadaway yer alıyor. Oyuncu, araba kazası geçirerek hayatını kaybeden Anton Yelchin'in ardından kadroya gelmişti.

Dizinin kadrosunda aynı zamanda Brendan Gleeson, Mary-Louise Parker, Scott Lawrence, Ann Cusack ve Holland Taylor gibi isimler bulunuyor. Stephen King'in 2014'te raflarda yerini alan kitabı Mr. Meercedes, psikolojik olarak dengesiz bir seri katil ve emekli bir dedektifin arasındaki mücadele üzerine.

Dedektif Bill Hodges görev zamanında Brady Hartsfield'i yakalamayı bir türlü başaramamıştır, şimdilerde emeklidir ama Brady'den korkunç mailler ve mektuplar almaya başlıyor. Brady tekrardan harekete geçmeden önce kendisini durdurmayı denemesi için onu teşvik ederken, emekli dedektif de katili adalete teslim edebilmek için tehlikeli bir maceranın içine atılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER