Olivia Munn'ın yeni dizisi belli oldu

Olivia Munn'ın yeni dizisi belli oldu
The Newsroom dizisiyle bilinen ünlü oyuncu Olivia Munn'ın yeni dizisi belli oldu.

Aktris, Vikings dizisiyle pek çok kişinin beğenisini kazanan History'nin ikinci sezonuyla dönmeye hazırlanan dizisi Six'te yer alacak. Six, ocak ayında sekiz bölüm süren ilk sezonuyla ekrana gelmeye başlamıştı.

Dizi, deniz komandolarından oluşan 6. Bölük’ün hikayesini anlatıyor. Alanının en iyisi olan kişilerden oluşan grup, 2014’te Afganistan’daki Taliban liderini ortadan kaldırmaları gereken görevlerinde bir Amerikan vatandaşının teröristlerle birlikte çalıştığını ortaya çıkarıyor ve işler karışmaya başlıyor.

Olivia Munn ise ikinci sezonda Gina isimli CIA adına çalışan, nişancıyken yüksek rütbeli harekat subayı olan, akıllı ve kural tanımaz birisini oynayacak. Oyuncunun kariyerindeki dizi rolleri arasında New Girl, Greek ve Beyond the Break gibi yapımlar yer alıyor. Ayrıca X-Men: Apocalypse filminde yer almasıyla da biliniyor.

İkinci sezon çekimleri devam eden Six'in kadrosunda Barry Sloane, Kyle Schmid, Juan Pablo Raba, Edwin Hodge, Brianne Davis, Nadine Velazquez, Dominic Adams, Jaylen Moore ve Lindsley Register gibi isimler yer alıyor. Munn'ın yanında Eric Ladin (The Killing) de ikinci sezona katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER