İlk Buluşma adlı şaka programında ünlü benzerleri ortalığı karıştırdı!

İlk Buluşma adlı şaka programında ünlü benzerleri ortalığı karıştırdı!
Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, sunuculuğunu ise Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu’nun yaptığı şaka programı 'İlk Buluşma'da ünlü benzerleri ortalığı karıştırdı... 

Bölümün şakacısı, Pr anlaşması yapacakları kişiyle buluşmaya getirdiği nişanlısına, masaya gelen Serdar Ortaç ve Kıvanç Tatlıtuğ benzerleri ile girdiği diyaloglarla zor anlar yaşattı. Sahibi olduğu spor salonunun tanıtımı için masada olduğunu düşünen şakazede, kozmik odadan gelen talimatlardan habersiz, nişanlısının Serdar Ortaç benzeri konuktan şarkı istemesi ve arkasında dans etmesiyle neye uğradığını şaşırdı. Nişanlısının her biri diğerinden zorlaşan beş etabı geçmeye çalıştığını bilmeyen şakazede, bu kez masaya Kıvanç Tatlıtuğ benzeri konuğun gelmesiyle sinirlerine hakim olamadı. Kıvanç benzerinin "Eşinizle Aşk-ı Memnu'yu oynayacağız" demesi üzerine iyice sinirlenen şakazede, "Hepinzi Bihter yaparım" diyerek ünlü benzerlerini masadan kovdu. Sinan Çalışkanoğlu ve Şinasi Yurtsever'in kameralarla birlikte gelmesiyle her şeyin bir şaka olduğunu öğrenen şakazede rahat bir nefes aldı.

Kahkaha ve adrenalinin bir arada olduğu, sürprizlerle dolu program ‘İlk Buluşma’, eşi benzeri olmayan şakalarla izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor.

'İlk Buluşma', yeni bölümleriyle Perşembe ve Pazar akşamları Fox'ta ekrana gelecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER