Claws dizisi ikinci sezon onayını aldı

Claws dizisi ikinci sezon onayını aldı
TNT kanalının ilk sezonuyla ekrana gelmeye devam eden dizisi Claws, kanaldan ikinci sezon onayını aldı.

10 bölümlük ilk sezonunun şimdiye kadar yarısı yayınlanan dizi, ikinci sezonuyla 2018'de ekrana geri dönecek. Kanalı memnun edici reytingler almaya devam eden yapım, TNT'nin diğer dizileri içinde en genç kitleyi kanala toplayan dizi olmayı da başardı. Bir manikür pedikürcü salonunda geçen yeni dizinin kadrosunda Niecy Nash, Carrie Preston, Harold Perrineau, Jenn Lyon, Jack Kesy ile Judy Reyes gibi isimler bulunuyor ve komedi-drama türünde.

Güney Kaliforniya'da bir salonda çalışan beş kadının hayatında olanların anlatıldığı Claws'ta Nail Artian salonunun sahibi Desna (Nash) akıl sağlığı sorunlu erkek kardeşiyle yaşayan bir kadın. Çalışanlarından Jennifer (Lyon), önceki ilişkilerinden olma iki çocuk büyütmeye çalışan eski parti kızlarından. Polly (Preston), kısa süre önce kimlik hırsızlığından dolayı yattığı hapisten çıkmış bir kadın. Roller (Kesy) ise bir ağrı kliğini yöneten ama yasadışı olan kliniğin gelirini aklamak için Desna'nın salonunu kullanan birisi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Claws onay haberiyle birlikte kanalın halen portföyünde yer alan diğer dizileri Animal Kingdom, Good Behavior, The Last Ship, Major Crimes, The Librarians, Will ve yeni dizi The Alienist'in arasına katıldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER