TRT 1, 15 Temmuz’un yıl dönümünde izleyenlerine özel yayın akışı sunacak!

TRT 1, 15 Temmuz’un yıl dönümünde izleyenlerine özel yayın akışı sunacak!
TRT 1, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Beraberlik Günü’nün yıl dönümünde 15 Temmuz şehitlerimizin aziz hatırasını unutmayacak, unutturmayacak. TRT 1, 15 Temmuz Destanının ruhuna, manasına ve maneviyatına uygun programlar hazırladı.

TRT1 özel yayın akışıyla hafta boyunca bu programları izleyicisine sunacak…

Hazırladığı drama- belgesellerle karanlıkta kalan noktalara ve detaylara ışık tutan TRT 1, hain darbe girişiminin planlama ve uygulama sürecini, milletin bu kalkışmayı bastırırken gösterdiği destansı kahramanlığın anlatıldığı, gerçekleri ortaya koyan belgesel çalışmaları ile izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak.

Milletin iradesine karşı gelinemeyeceğinin ispatı olan 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde, darbecilere meydan okuyan halkımızın görüşlerinin ekrana taşınacağı, tanıkların dinleneceği canlı yayın bağlantıları ve konukların yer alacağı çok özel programlar, 15 Temmuz 07.00'dan 16 Temmuz 11.00'a kadar tüm TRT kanallarından gerçekleşecek ortak yayın ile hafta boyunca izleyiciler ile buluşacak.

15 Temmuz Şehitlerine Kur'an-ı Kerim Tilaveti!

15 Temmuz şehitlerimiz, Külliyede Millet camisinde okunacak Kur’an-ı Kerim tilavetiyle, dualarla salalarla kasidelerle hazırlanan özel bir program ile anılacak. Şehitlerimize olan vefamızı gösterme yolunda milletçe vefamızı gösterme yolunda hazırlanan program 15 Temmuz Cumartesi akşamı TRT1 ekranında yer alacak!

Milleti derinden etkileyen olaylara ışık tutan diziler TRT1’de!

Milletin egemenliğine karşı yapılan hain saldırıların konu edildiği TRT1’in sevilen dizilerinden, Diriliş ‘Ertuğrul’, Payitaht ‘Abdülhamid’, Çırağan Baskını, En Uzun Yüzyıl, Seddülbahir 32 Saat, Seksenler ve Böyle Bitmesin tekrar bölümleri ile TRT1 ekranlarında.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER