Ogün Kaptanoğlu, Deli Gönül dizisi için resim eğitimi aldı!

Ogün Kaptanoğlu, Deli Gönül dizisi için resim eğitimi aldı!
Yapımcılığını 25 Film’in üstlendiği, FOX’un yeni dizisi ‘Deli Gönül’ün oyuncularından Ogün Kaptanoğlu, rolü için resim eğitimi aldı.

Yönetmenliğini Selim Demirdelen ve Berat Özdoğan’ın üstlendiği  ‘Deli Gönül’ün başarılı oyuncularından Ogün Kaptanoğlu, canlandırdığı karakteri ekrana doğru bir şekilde geçirmek için bir ressamdan destek aldı. Yazın iddialı yapımı ‘Deli Gönül’ dizisinde Fatmanur’un (Tuvana Türkay) çocukluk arkadaşı Ahmet rolüyle ekrana gelen Kaptanoğlu, resim öğretmenini canlandırıyor. Başarılı oyuncu, rolünü izleyiciye yansıtabilmek adına fırça tutuşu, oturuş, duruş, tuvalin yerleşimi gibi temel resim bilgileri konusunda profesyonel yardım aldı. İlk bölüm sonrası olumlu tepkilerle karşılaşan Ogün Kaptanoğlu, dizideki rolünü “Sevgin aldatılırsa, karanlık yüzün ne kadar ileri gider?” sözleriyle yorumluyor.

DELİ GÖNÜL
Ahmet Ertuğrul (Ogün Kaptanoğlu)

Fatmanur’un çocukluk arkadaşı, Türkan’ın okulunda resim öğretmeni.  Ahmet dışarıdan bakıldığında hayatı ciddiye almayan ve devamlı dalga geçen biri gibi görülüyor. Onun bu aydınlık, gülümseyen ve neşe veren gibi görünen yanı, dışarıya özellikle Fatmanur’a gösterdiği yüzü. Oysa içinde kimseye göstermediği karanlık bir yanı var. Bu yanı sinirli ve hırçın. Ama onun bu yönünü tetikleyen iki şey var: Ailesinin fakirliğinin gözler önüne serilmesi ve duyduğu aşkın yara alması...
Fatmanur’un aşkını ve sevgisini kazanmak için, hayatta yapamayacağı şey yok. Belki bu uğurda Fatmanur’a bile zarar verebilir.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER