Slade Wilson, Arrow'a geri dönüyor

Slade Wilson, Arrow'a geri dönüyor

Altıncı sezon çekimlerine kısa süre önce başlayan Arrow'un tanıdık karakterlerinden birisi gelecek sezonda da yer alacak.

Heroes & Villains FanFest'e konuk olan dizinin başrol oyuncusu Stephen Amell, Slade Wilson karakterinin dizinin parçası olmaya devam edeceğini ve Manu Bennett'in birden fazla bölümde yer alacağını açıkladı.

Dizinin geçtiğimiz sezonunun finalinde Oliver ve oğlu, Lian Yu adasının patladığına tanık olmuştu ve pek çok karakterin durumu belirsiz bir halde bırakılmıştı. Hikayenin adaya kaymasıyla görünen Slade'in hayatta kalanlar arasında olacağı böylece doğrulanmış oldu.

Amell bu haberle birlikte birinci sezondan beri dizide görünmeyen bir ismin geri döneceğini de belirtti. Bununla birlikte karakterinin bir apartman dairesi olacak ve yardımcı karakterler aracılığıyla geçmiş sahnelerin dizide kendisine yer etmeye devam edecek.

Arrow'un gelecek sezonunda Dinah Drake ve Wild Dog karakterleri ana karakter olacak yer alacaklar. Katie Cassidy de Black Siren karakteriyle yer almaya devam edecek. Yani bu üç karakterin patlamadan kurtulduğu da şimdiden biliniyor.

Arrow'un yeni sezonu 12 Ekim'de başlayacak ve yeni sezonuyla birlikte perşembe günü yayınlanacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER