Misfits'in Amerikan uyarlamasının kadrosu genişliyor

Misfits'in Amerikan uyarlamasının kadrosu genişliyor
2009-2013 arasında yayınlanıp beş sezon süren İngiliz dizisi Misfits'in Amerikan uyarlaması için çalışmalara başlandığı haberini geçtiğimiz ayın başında duyurmuştuk. Pilot bölümünün çekimlerine başlanan dizi projesinin kadrosu genişlemeye devam ediyor.

Uyarlamaya son olarak Dave Foley ve Charlie Saxton dahil oldu.

Misfits, işledikleri suçlar yüzünden bir toplum hizmeti programında çalışmaya hüküm giyen bir grup gencin tuhaf bir fırtınanın ardından doğaüstü güçler edinmeleri üzerine kurulu. Dizide bu gençlerin sonrasında güçlerini keşfetmeleri, kullanmayı öğrenmeleri ve bu durumun başlarına açtığı belalar anlatılıyor.

Planlanan proje kanaldan yayın için de onay alırsa kadrosunda Ashleigh Lathrop, Tre Hall, Allie MacDonald ve Jake Cannavale'ın da olduğu bir yapım izleyeceğiz.

Foley, Bernie isimlidağınık bir şoförü oynayacak. 1990'lardan kalma giysilerle dolaşan karakter her şeyiyle 'ümitsiz' birisi olarak tanımlanıyor. Saxton ise Simon'ı canlandıracak. Zeki, tuhaf ve hayatının çoğunda görmeden gelinen karakter tanıştığı yeni kişilerle de anlaşmakta biraz zorluk yaşayacak.

Dizinin arkasında daha önce The O.C. ve Gossip Girl'de de birlikte çalışan Josh Schwartz ile Stephanie Savage bulunuyor. Diane Ruggiero-Wright ise dizinin yürütücüsü ve uyarlayacak kişi olarak görev alacak. Orijinal dizinin yaratrıcısı Howard Overman ise yapımcı olarak ekibe dahil.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER