Çember’in ikinci filmi Şehrin Günahları, Star Tv'de ekrana geliyor!

Çember’in ikinci filmi Şehrin Günahları, Star Tv'de ekrana geliyor!
Türk televizyonuna yeni bir soluk getirecek ve sadece 6 bölüm olan Polisiye TV filmleri serisi “Çember”, ikinci filmi ile devam ediyor.
 
Çember’in ikinci filmi Şehrin Günahları’nda konuk oyuncu olarak Menderes Samancılar yer alıyor.

Abdullah Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı ve yapımcılığını Yapımcılığını Ans Prodüksiyonun üstlendiği projenin başrollerinde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan yer alıyor.

Ekibi zor saatler bekliyor

Belgrad ormanında göğsünden okla vurulmuş bir ceset bulunur.

Olay yerine gelen Barış Başkomiser ve ekibi iki ay öncede aynı şekilde öldürülmüş başka birinin bulunması yüzünden bunun bir seri katilin işi olduğunu düşünür. Her ikisi cesedin elleri ve gözleri bağlanmış, kulak zarları patlatılmıştır. İki cesedinde ağzından Kuran-ı Kerim’in Beled süresine ait sureler çıkar.

Ekip araştırmaya başladıkça iş başka boyutlara ulaşır. Ormanda bulunan üçüncü cesetle beraber Barış başkomiser ve ekibini zor saatler beklemektedir.

Katilin surelerle vermek istediği mesaj nedir?

Üç cesedin arasında geçmişte ne gibi bir bağ vardır?
 
Özel ekip iş başında...

Her filmde farklı ünlü isimlerin rol alacağı serinin ikinci filmi olan Şehrin Günahları’nda konuk oyuncu olan Menderes Samancılar, sıradışı karakteriyle ekranlara gelecek ve seyirciyi şaşırtacak.

Serinin diğer filmlerinde rol alan ünlü isimler arasında; Melisa Sözen, Duygu Yetiş, Goncagül Sunar, İrem Altuğ, Füsun Erbulak gibi isimler yer alıyor.

Sıradışı polisiye filmler serisi!

Türkiye’nin dört bir yanındaki gizemli, farklı ve çözülememiş dosyaları aydınlatmak amacıyla İstanbul emniyet müdürlüğü tarafından özel bir ekip kurulur.  Suçlu profili uzmanı Barış Başkomiser’in (Barış Bağcı) önderi olduğu ekibin her üyesinin farklı yetenekleri vardır.

Deneyimli, komik ve olayları kendi bakış açısıyla çözen komiser Adem (Serhat Kılıç)…

Yalan söyleyen insanları duygu durumundan ve hareketlerinden anlayan, ancak bulunduğu birimde çok fazla şans verilmemiş yeni komiser yardımcısı Ayşe (Pelin Akil Altan)

Ekibin bilişim uzmanı, heyecanlı komiser yardımcısı Volkan (Anıl Altan)…

Geçmişlerinde birçok şey yaşamış ve birbirlerinden tamamen farklı olan bu dört kişi tek bir vakada birleşir ve beraber çalışmaya başlar.
 
Yayın Günü: 10 Temmuz Pazartesi
Yayın Saati: 20:00 / 2. Film  BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER