ITV’den yeni bir drama dizisi geliyor: Girlfriends

ITV’den yeni bir drama dizisi geliyor: Girlfriends
İngiliz kanalı ITV'den yeni bir drama dizisi geliyor: Girlfriends.

Çekimlerine başlanan altı bölümlük diziyi The Syndicate dizisiyle bilinen Kay Mellor yazdı ve yönetmenliğini de yapıyor. Rollem Productions ve Acorn Media Enterprises'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin başrollerinde Miranda Richardson, Zoë Wanamaker ve Downton Abbey ile bilinen Phyllis Logan yer almakta.

Belli bir yaşa ulaşmış bir modern kadın olmanın getirdiği sorumluluklarla baş etmeye çalışan üç arkadaşın hikayesinin anlatılacağı Girlfriends'te kocası Micky'nin dramatik ve ani ölümünün ardından Linda (Logan), çocukluk arkadaşları Sue (Richardson) ve Gail (Wanamaker) ile bir araya gelir. Her biri boşanma, işini kaybetme veya yaşlanma gibi kendilerince bazı problemlerle yüzleşmektedir ve yaşanmaya başlananlar birçok sırrın ortaya çıkmasına sebep olur.

Dizinin kadrosunda Harry Potter ile bilinen Matthew Lewis, Anthony Head, Daisy Head, Chris Fountain, Steve Evets, Elena Saurel, Thailia Zucchi ve Emmett J Scanlon gibi oyuncular da yer alıyorlar. All3Media da yapımın uluslararası dağıtımcılığını yapacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER