Das Boot'un devam dizisinin kadrosu açıklandı

Das Boot'un devam dizisinin kadrosu açıklandı
Lizzy Caplan

Lothar-Günther Buchheim'ın aynı isimli romanından 1981'de filme uyarlanan ve roman ile filmin devamı özelliğini taşıyan yeni dizi Das Boot'un kadrosu açıklandı.

Film ve roman, II. Dünya Savaşı zamanında görev alan U-96 adlı Alman U-boot mürettebatını konu alıyor. Savaşın insancıl boyutuna eğilen hikayede Alman denizcilerin hayatları ve içinde bulundukları psikolojik durum anlatılmakta. Devam dizisinde ise 1942'nin sonbaharında hala devam eden savaş, mürettebatın gözünden anlatılacak.

Das Boot'un başrolünde Rick Okon (Tatort), U-612 U-bootun kaptanı olarak yer alacak. Masters of Sex dizisiyle bilinen Lizzy Caplan'ın da kadrosunda olduğu dizide August Wittgenstein (The Crown) de bulunuyor ve dizinin 25 milyon €'ya mal olması bekleniyor. Ağustos sonunda çekimlerine başlanacak olan Das Boot, 104 gün boyunca La Rochelle, Prag, Malta and Münih'te çekilecek. Ayrıca Almanya, İtalya ve İngiltere'de Sky kanalı tarafından yayınlanacak.

Dizinin kadrosunda yer alan diğer isimler ise şu şekilde: Vicky Krieps (Colonia Dignidad), Jonathan Zaccaϊ (Robin Hood), Leonard Scheicher (Finsterworld), Robert Stadlober (Summer Storm), Franz Dinda (The Cloud) ve Stefan Konarske (The Young Karl Marx).

Dizinin sonbahar mevsimi içerisinde başlaması bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER