Wonder Woman'ın senaristi Cucumber dizisini Amerika'ya uyarlıyor

Wonder Woman'ın senaristi Cucumber dizisini Amerika'ya uyarlıyor
Queer as Folk ve Doctor Who dizileriyle bilinen Russel T. Davies'in hazırladığı, 2015 yılında sekiz bölümlük ilk sezonuyla ekrana gelen Cucumber dizisi Amerika yolunda.

Şu sıralar gişesi ve eleştirileri oldukça sağlam olan Wonder Woman filminin senaryosuyla gündemde yer alan Allan Heinberg, ABC Studios ile yaptığı anlaşma kapsamında Cucumber'ın uyarlamasını hazırlayacak. Davies'in bir diğer dizisi Banana'yı da bünyesine dahil eden yeni projenin ismi 'Adult Behavior' olacak ve ABC kanalında yayınlanması için hazırlanacak.

Heinberg, proje için ABC ile köklü bir ilişkisi olan yapım şirketi Shondaland ile yeniden iş birliğine de girdi. Senarist, daha önce yapım şirketinin projelerinden The Catch'te çalışmış ve dizinin ikinci sezon onayı almasına katkı sağlamıştı. Shondaland'ten Shonda Rhimes ve Betsy Beers ile birlikte Russel T. Davies de uyarlama dizide yapımcı olarak görev alacaklar.

Bir eşcinsel dizisi olan Cucumber, bir grup eşcinsel üzerinden Manchester şehrindeki modern eşcinsel hayatını anlatıyor. Kadrosunda ise
Vincent Franklin, Cyril Nri, James Murray, Freddie Fox, Fisayo Akinade ve Julie Hesmondhalgh gibi isimler bulunuyor.

Her bölümünde farklı bir çifti konu alan Banana'nın da sezonu sekiz bölüm sürüyor ve bölümlerde karakterlerin aşk, seks, drama ve kalp kırıklığı yolundaki maceraları anlatılıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER