Gordon Ramsay ve Courteney Monroe, MIPCOM 2017'nin ilk konuşmacıları oldular

Gordon Ramsay ve Courteney Monroe, MIPCOM 2017'nin ilk konuşmacıları oldular
Ödüllü şef ve televizyon programı sunucusu Gordon Ramsay ile National Geographic yöneticilerinden Courteney Monroe, MIPCOM 2017'nin ilk iki konuşmacısı oldu.

Global bir içerik marketi olan MIPCOM, bu yıl 16-19 Ekim tarihleri arasında Cannes, Fransa'da düzenlenecek. Ramsay ve Gordon da 'Yaratıcı İlişkiler İçin Global Yarış' başlıklı konferans temasının bir parçası olarak yer alacaklar.

Dünyanın en ünlü şefi olarak bilinen Gordon Ramsay, bu yıl düzenlenen MIPCOM'la endüstrideki 25. yılını da kutluyor. Ramsay'in all3media International tarafından temsil edilen şirketi Studio Ramsay, “F Word” ve “Culinary Genius” isimli iki yeni projenin yapımıyla ilgilenirken, “Hell’s Kitchen”, “MasterChef” ve “Kitchen Nightmares” da televizyonun önemli yapımları olarak yerlerini koruyorlar. Ünlü şef, konuşmasını 16 Ekim'de yapacak ve bir televizyon kişisi olmanın arkasındaki motivasyondan; markasını, restoranları, medya imparatorluğunu nasıl yönettiğinden ve gelecek planlarından bahsedecek.

Konuşması 17 Ekim'de olan Courteney Monroe ise grubun senaryolu içerikleri, stratejileri, gerçekçi olayları yenilikçi ve özel bir şekilde dramatize edişleri üzerinde duracak. Bir süre önce "MARS" ve "Genius"ı başlatan National Geographic, "The Long Road Home" ve "The State" isminde iki yeni dizinin hazırlığını sürdürmeye devam ediyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER