GLOW ve You Get Me, 23 Haziran'da Netflix Türkiye'de başlıyor

GLOW ve You Get Me, 23 Haziran'da Netflix Türkiye'de başlıyor
Haziran ayı yapımlarını ekrana getirmeye devam eden Netflix Türkiye, 23 Haziran'da dört yeni yapımı daha izleyicilerle buluşturacak.

* GLOW (Dizi)

"Orange Is the New Black" ekibinden çıkan bu komedide, 80'lerin Los Angeles'ında bir grup kadın, "Gorgeous Ladies of the Wrestling" olarak yepyeni bir hayata atılıyor.
1980'lerde Los Angeles'ta başarıya ulaşmaya çalışan aktris Ruth ve gelişigüzel bir grup kadın, Muhteşem Kadın Güreşçiler ile televizyonları fethetmek için işe koyulur.

Jenji Kohan imzalı bu güreş dizisinde, "Community" ve "Mad Men"den Alison Brie ve komedyen Marc Maron rol alıyor. Sezon 10 bölümden oluşmakta.


* You Get Me (Film)

Kız arkadaşı Ali'ye delice aşık olan Tyler, büyük bir kavgadan sonra tanıştığı Holly ile tek gecelik güzel bir ilişki yaşar. Ertesi gün sadece Ali ile arası düzelmez aynı zamanda Holly'nin okullarındaki yeni öğrenci olduğunu öğrenir. Bilmediği şey ise Holly'nin ona karşı başlayan takıntısıdır.

Filmin başrollerinde Bella Thorne, Halston Sage ve Taylor John Smith yer alıyor.


* Nobody Speak (Kimse Konuşmasın, Belgesel)

Hulk Hogan'ın Gawker Media'ya karşı açtığı dava, eleştiride bulunanları susturmak için basın özgürlüğünü hiçe sayan zengin ve güçlü kişilere ışık tutuyor. Bu belgesel,hukuk mücadelesi çerçevesinde gazeteciliğin durumunu ve Amerika'daki özgür basını bastırma çabalarını da anlatıyor.

Yönetmen Brian Knappenberger'in belgeseli, 2017 Sundance Film Festivali'nde Jüri Büyük Ödülü'ne aday gösterildi.


* Free Rein (Dizi)

Çocuklara yönelik olan dizide Los Angeles'ta yaşayan 15 yaşındaki bir genç, annesinin çocukluğunu geçirdiği bir adada yer alan eve gider ve orada gizemli bir atla bağ kurar. İlk sezonuyla ekrana gelecek dizinin başrolünde Jaylen Barron, Freddy Carter ve Caroline Ford yer alıyor.

Ayrıca bugünle birlikte Rory Scovel Tries to Stand-Up For the First Time isimli yeni bir stand-up komedisi de yayına girdi.

Komedyen Rory Scovel, aklını karıştıran şeyler, ilişkiler ve Thong Song üzerine düşüncelerini paylaştığı Atlanta gösterisinde sahnede fırtınalar estiriyor. Mikrofonların sihri, terörizmin işleyişi ve kendisinin neden Kanye'den daha iyi olduğu hakkındaki teorilerini paylaşıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER