The Last Ship dizisi, 2. sezon bölümleriyle Sony Channel ekranlarında yayınlanacak!

The Last Ship dizisi, 2. sezon bölümleriyle Sony Channel ekranlarında yayınlanacak!
Orijinal İsmi: The Last Ship – Unreal City
Yapım Yılı: 2013
Ülke: ABD
Yönetmen: Jonathan Mostow
Senaryo: William Brinkley , Steven Kane , Hank Steinberg
Oyuncular: Rhona Mitra, Adam Baldwin, Eric Dane, Travis Van Winkle, Caitlin Dechelle
IMDB Notu: 7,5
Türü: Aksiyon, Dram, Bilimkurgu
Süre: 1s

Kıyamet sonrası dünyada geçen Last Ship, 1988 yılında William Brinkley tarafından yazılan aynı isimli romandan uyarlamadır. İkinci sezonun ilk bölümünde de heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

Bölüm Özeti:
4 aylık bir görev için kutuplara gidecek olan Nathan James gemisi, mürettebatı ve yanlarında sözde kuşlarla ilgili bir araştırma yapacak olan Virologlar Rachel Scott ve Quncy Tophet’ le yola çıkarlar. 4 ay iletişim yasakları vardır. Virologlar kutupta çalışma yaparken Rusların saldırısına uğrar. Ele geçirilen bir Rus asker, Kaptan Chandler'a tedaviden söz eder. Bu durumda her şeyi söylemek zorunda kalan Dr. Scott onlara 4 ay önce Mısır’da ortaya çıkan ve onların gemide olduğu sıralarda dünyanın yüzde 80'ini yok eden virüsten bahseder. Onlar da kutuplarda virüsün ilk halini bulabileceklerini sandıkları için buraya gelmişlerdir. Bu araştırmadan Amerikan hükümetinin de haberi vardır. Artık dünya için tek umut, Amerika’nın kalan son savaş gemisi Nathan James ve Dr. Scott olmuştur. Dr. Scott gemide kurulan laboratuvarda virüsün aşısını bulmaya çalışırken, gemi mürettebatı da aşıyı ele geçirmek isteyen düşmanlarla mücadele etmektedir.

Sony Channel ekranlarında 12 Haziran Pazartesi günü saat: 22:00'da The Last Ship Dizisi'nin 2. Sezon 1. Bölümü yayınlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER