Lindsay Lohan, Sick Note dizisinin kadrosuna katıldı

Lindsay Lohan, Sick Note dizisinin kadrosuna katıldı
Harry Potter filmleriyle tanınan Rupert Grint'in başrolünde olduğu yeni dizi Sick Note'un kadrosuna Lindsay Lohan da dahil oldu.

Sky Atlantic kanalında sonbaharda ilk sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan Sick Note'un başlamadan ikinci sezon onayı aldığı haberini nisan ayında almıştık.

Merkezinde Daniel Glass karakterininn olduğu yapımda iç güdüsel olarak yalan söyleyen Daniel, kötü bir iş ve arkadaşlıkta sıkışmış durumdadır. Üstelik sorumsuz bir patronla birlikte çalışmaktadır. İşlerin daha kötüye gidemeyeceğini düşünürken kanser olduğu ortaya çıkıyor. Ancak bu teşhisle birlikte insanlar ona çok daha iyi davranmaya başlıyor. Teşhisin yanlış olduğu ortaya çıktığında ise durumu saklama kararı alarak hayatına devam etmeye başlıyor.

Dizide Rupert Grint'e Nick Frost ve Don Johnson gibi isimler eşlik ediyor. Sick Note'un ilk sezon çekimleri şimdiden tamamlanmış durumda ve ikinci sezon çekimleri başladı. Lohan da ikinci sezonda yer alacak ve Daniel'ın patronunun kızı Katerina'yı canlandıracak.

Rupert Grint'in diğer dizisi aynı isimli filmden uyarlama Snatch, 16 Mart'ta ilk sezonunun tüm bölümleriyle ekrana gelmişti ve ikinci sezon onayını da aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER