Fi'nin bu akşam yayınlanacak yeni bölümlerinde neler olacak?

Fi'nin bu akşam yayınlanacak yeni bölümlerinde neler olacak?
Yayınlandığı ilk günden itibaren her bölümüyle ses getiren, 12. bölümüyle sezon finali yapacak olan “Fi” 10 ve 11. bölümleriyle 9 Haziran Cuma (bu akşam) günü puhutv’de!

Yapımını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı, kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant gibi birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

puhutv’nin ilk orjinal içeriği olan ve kısa sürede kendi kitlesini oluşturarak bir internet fenomenine dönüşen Fi'nin 10 ve 11. bölümlerinden özet ve fotoğraf galerileri yayınlandı.

İşte dizide neler olacak  merak edenler için özet ve fotoğraflar:

10. Bölüm:

Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru’nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yapar. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.

11. Bölüm: 

Kozlar Paylaşılıyor: Can kaybolan hasta kayıtları yüzünden Sadık’ın kapısını çalarken, yaşadığı kaybın şokuyla gözünü iyice karartan Özge soluğu karakolda alır. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz’in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı olacaktır. 10 ve 11. bölüm galerilerini görmek için TIKLAYINIZ!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER