Cooper'ın Hazinesi Discovery Channel'da başlıyor

Cooper'ın Hazinesi Discovery Channel'da başlıyor

1960’larda uzayda görev almış NASA’nın “Original 7” astronotlarından olan Gordon Cooper, film yıldızı görünüşü ve spor araba düşkünlüğüyle grubun en genci ve en havalısıydı!

Amerikan tarihinde yalnız olarak uzayda en uzun kalma rekorunu elinde bulunduran Cooper, dünyadaki nükleer tesisleri tespit etmek için çıktığı uzay seyahatlerinin birinde bambaşka bir şeyle karşılaştı: gemi enkazları! Bunun üzerine Cooper, Dünya’nın etrafında dönerken topladığı bilgiler üzerinde yıllarca gizlice çalışarak kendisini inanılmaz büyüklükte bir servete kavuşturacağını düşündüğü bir belge, uzaydan çekilmiş bir hazine haritası oluşturdu ve bu çok gizli belgeyi ölümünden önce yakın dostu Darrell Miklos ile paylaştı.

13 Haziran Salı saat 21.55’ten itibaren Discovery Channel ekranlarında başlayacak olan bu sıra dışı belgesel seri “Cooper’ın Hazinesi” inde, dünyaca ünlü define avcısı Darrell Miklos, çocukluk kahramanı eski NASA astronotu Gordon Cooper'ın çizdiği define haritasını çözüp o haritayı izlemeye çalışıyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER