Brendan Fraser, FX'in yen dizisi Trust'ın kadrosuna dahil oldu

Brendan Fraser, FX'in yen dizisi Trust'ın kadrosuna dahil oldu
American Horror Story, American Crime Story ve Feud gibi antoloji dizilerle bilinen FX'in yeni antoloji dizisi Trust'ın kadrosuna son olarak Brendan Fraser dahil oldu.

Gerçek hayattan uyarlama olan ve sezonu 10 bölüm sürecek olan dizi, ünlü cimri milyarder Jean Paul Getty'nin 16 yaşındaki torununun 1973'teki kaçırılmasını anlatıyor. Yayın tarihi 2018 Ocak olarak açıklanan dizinin arkasında ise Slumdog Millionaire filmini birlikte yapan üçlü var: Danny Boyle (yönetmen), Simon Beaufoy (senarist) ve Christian Colson (yapımcı).

1973'te torun Getty kaçırılmış ve karşılığında başta 17 milyon dolar fidye istenmişti. Polisin oyun veya şaka olup olmadığından emin olmaya çalıştığı olayda ailenin ödeyecek parası olmayınca dede Getty de parayı çok bulmuş ve dahası bu durumda diğer torunlarının da kaçırılabileceği ihtimalinden dolayı ödemeye yanaşmamıştı.

Bahsi geçen olaydaki dedeyi Donald Sutherland'in, anneyi Oscar ödüllü ünlü oyuncu Hilary Swank'in canlandıracağı daha önce açıklanmıştı. Fraser ise dede için çalışan, biraz tuhaf ama işinde iyi özel dedektif James Fletcher Chace'i canlandıracak.

Şu aralar Audience Network'ün askeri dramalardan olan yeni dizisi Condor'un çekimler için Toronto'da olan aktör, sonrasında yakında Londra ve Roma'da çekilecek olan Trust'ın çekimlerine katılacak.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER