Syfy kanalından yeni bir dizi geliyor: Ghost Wars

Syfy kanalından yeni bir dizi geliyor: Ghost Wars
Bilim kurgu türünde dizilerle izleyici karşısına çıkan Syfy kanalı yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu.

Ghost Wars, kanaldan 13 bölümlük ilk sezon onayını aldı. Başrolünde Avan Jogia, Vincent D'Onofrio ve ;Kim Coates'un olduğu dizinin yaratıcısı ve yürütücüsü Simon Barry oldu. Kanalın dizilerinden Van Helsing'te de çalışan Barry, daha önce de Syfy'ın dizilerinden Continuum'da da görev almıştı. Amerika'da Syfy'ın yayınlayacağı dizinin dünya genelindeki yayıncılığını Netflix üstlendi.

Hikayesi Alaska'daki paranormal güçler tarafından ele geçirilen bir kasabada geçen dizinin çekimleri şu sıralar Vancouver'da devam ediyor. Dizinin kadrosunda Kristin Lehman, Meat Loaf ve David Von Ancken gibi isimler de yer alıyor. Ghost Wars'ta kasabadaki herkesin hayatını tehdit eden güçleri yenmek için yola çıkan Roman Mercer (Jogia) bunun için öncelikle kasabadaki kişilerin ön yargısını ve kendi şeytanlarını yenmek durumundadır.

14 Haziran'da yeni dizisi Blood Drive'ı başlatacak olan Syfy'ın yayınladığı diziler arasında Van Helsing, Wynonna Earp, The Magicians, Dark Matter, Killjoys ve Z Nation gibi yapımlar da bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER