Netflix orijinal filmi Okja’nın genç yıldızı Mija için özel bir tanıtım videosu yayınlandı

Netflix orijinal filmi Okja’nın genç yıldızı Mija için özel bir tanıtım videosu yayınlandı
Dünyaca ünlü yönetmen Bong Joon Ho’nun 28 Haziran’da tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te ve New York ve Los Angeles’taki seçili sinema salonlarında izlenebilecek son filmi Okja’nın genç yıldızı Mija ile tanışın!

Güney Kore’nin dağlık bir bölgesinde yaşayan Mija hayatta sevdiklerini korumak için karşısına çıkan her türlü sorunu aşmaya kararlı bir çiftçi kızı. Çok uluslu bir şirket kötü amaçları için en yakın arkadaşı olan Süper Domuz Okja’yı kaçırdığında, Mija arkadaşının peşinden dünyanın öbür ucuna doğru tek başına zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu süreçte coğrafi ve duygusal tüm sınırları aşan küçük kız, cesareti ve dayanma gücü ile bu yaza damgasını vuracak.

Mija, Okja’yı kurtarmak için çıktığı bu yolculukta korkusuzca akıntılara atlıyor, camların içinden geçiyor, ağaç dallarından sallanıyor, Seul şehir merkezinde bir tır kamyonundan sarkıyor. Onu hiçbir şey durduramıyor!

Mija karakterini canlandıran genç oyuncu An Seo Hyun, bol aksiyonlu sahnelerdeki başarılı performansıyla Mija’nın sert karakterini mükemmel bir şekilde yansıtmayı başardı. Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal gibi dünyaca ünlü oyuncuların yanı sıra yönetmen Bong Joon Ho ile çalışan An Seo Hyun, bu yazın en küçük ve en sert süper kahramanı olacak.

Mija için özel olarak hazırlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER