Erinn Hayes, Kevin Can Wait dizisinden ayrıldı

Erinn Hayes, Kevin Can Wait dizisinden ayrıldı
Kevin Can Wait yeni sezonuna ana karakterlerinden birisi olmadan devam edecek.

CBS kanalının yayınladığı dizide Kevin James'in canlandırdığı aynı isimli karakterin eşi Donna'yı canlandıran Erinn Hayes ikinci sezonda yer almayacak. Kevin Can Wait emekliye ayrılan ve ailesiyle daha fazla vakit gerçimeye başlayan eski bir polisin yeni düzenin anlatan bir dizi ve ikinci sezonuna 25 Eylül'de başlayacak. 

TVLine'ın haberine göre oyuncunun ayrılığı kendisiyle alakalı değil, ikinci sezonda dizinin kreatif olarak farklı bir yöne kayacak olması. Ancak Donna karakterinin diziden ne şekilde çıkarılacağı şimdilik belli değil. Dizinin ilk sezon finalinde Kevin bir vakada yardım etmek üzere eski işine geri dönmüştü ve tam zamanlı geri dönüşe soğuk bakıyordu. Ancak okul hemşiresi olarak çalışan eşi Donna kendisine beklediği terfinin başkasına verilmesi üzerine işini bıraktığı haberini vermişti.

Ayrıca diziye Kevin James'in The King of Queens dizisinde karı kocayı oynadığı Leah Remini dizinin sezon finaline Kevin'ın eski ortağı olarak konuk olmuş ve birkaç gün önce ikinci sezonda kadrolu olarak yer alacağı duyurulmuştu. Kevin James'in The King of Queens dizisinde de birlikte oynadığı kardeşi Gary Valentine ise diziye yeni katılan bir diğer oyuncu oldu.

Ayrılık haberinin ardından Erinn Hayes de Twitter hesabından ayrılığı doğrulayan bir tweet attı. Üzgün olduğunu belirten oyuncu destekler için de teşekkür etti.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER