FOXCRIME izleyicilerini heyecan dolu dizi maratonlarına davet ediyor

FOXCRIME izleyicilerini heyecan dolu dizi maratonlarına davet ediyor

FOXCRIME'ın en sevilen dizilerinden Prison Break, Bull, Elementary ve Rosewood Haziran ayı boyunca her pazar saat 16.00'da izleyicileriyle buluşuyor.

FOXCRIME ekranlarının en sevilen dizileri Haziran ayı boyunca her pazar saat 16.00'dan itibaren art arda bölümleriyle ekranlara geliyor, sınırsız dizi keyfi sunuyor.

Dünya çapında bir fenomen olan Prison Break, hayranlarının heyecanla izlediği beşinci sezon tekrar bölümleriyle FOXCRIME ekranlarına geliyor. Orijinal kadrosuyla Yemen'de bambaşka bir macera vaat eden Prison Break, beşinci sezon tekrar bölümleriyle 4 Haziran Pazar günü saat 16.00'dan itibaren FOXCRIME'da.

Gerçek bir hikayeden esinlenen dizi Bull, dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw'ın hayatını ekranlara taşıyor. İnsanların davranışlarını yönetme konusunda uzman olan zeki ve yakışıklı Dr. Bull'un heyecan dolu hikayesi tekrar bölümleriyle 11 Haziran Pazar saat 16.00'dan itibaren FOXCRIME ekranlarına geliyor.

New York sokaklarında geçen modern bir Sherlock Holmes hikayesini ekranlara taşıyan Elementary beşinci sezonunda da birbirinden gizemli olayların peşine düşüyor. Lucy Liu ve Johnny Lee Miller'ın başrollerini paylaştığı Elementary 18 Haziran Pazar günü saat 16.00'dan itibaren beşinci sezon tekrar bölümleriyle FOXCRIME'da izleyicilerle buluşuyor.

Miami cinayet masasındaki en zorlu olayların çözülmesi için destek veren yetenekli patoloji uzmanı Dr. Rosewood'un bu kez Dedektif Villa'nın kocasının cinayetini çözmek için New York'a gidiyor. Rosewood ikinci sezon tekrar bölümleriyle 25 Haziran Pazar günü saat 16.00'dan itibaren FOXCRIME'da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER