Neil Gaiman, American Gods'ın devamını yazıyor

Neil Gaiman, American Gods'ın devamını yazıyor
Starz kanalında ilk sezonuyla ekrana gelmeye devam American Gods'ın uyarlandığı aynı isimli kitabın yazarı Neil Gailman, ilk kitabın devamını yazdığını açıkladı. Gaiman, bununla birlikte dizinin yürütücülerine ve yapımcılarına henüz yazmaya başlamadan gelecek kitapta yer alacaklardan bahsettiğini de belirtti ve "Eğer kötü bir kazada hayatımı kaybedersem veya kötü bir yemek pişirme kazası geçirirsem de neler olacağını bileceksiniz." dedi.

Ancak yazarın yeni kitabı ikinci sezondan önce değil de gelecek birkaç yıl içinde yayında olacak. Yazar dizide olacakların kitabın çıkışına zarar vermeyeceği garantisinde de bulundu. American Gods 2 ile Gaiman ilk kez bir devam romanı yazmış da olacak.

Yazar, daha önce The Monarch of the Glen isimli American Gods'ın iki yıl sonrasında geçen bir kısa hikaye yazmış, ardından Black Dog isimli ilkinin bir yıl sonrasında geçen ikinci bir kısa hikaye yayınlamıştı.

Starz'ın pazar akşamları yayınladığı dizinin şimdiye kadar beş bölümü çıktı ve American Gods'ın sezonu sekiz bölümden oluşuyor. Ayrıca dizi, kanaldan ikinci sezon onayını bir süre önce almıştı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER