Henry Ian Cusick, Marvel's Inhumans dizisinin kadrosuna dahil oldu

Henry Ian Cusick, Marvel's Inhumans dizisinin kadrosuna dahil oldu
ABC kanalında sonbaharda yayına girmesi için hazırlanan Marvel'ın yeni dizisi Marvel's Inhumans'ın kadrosuna son olarak Henry Ian Cusick de katıldı.

Şubat ayında Meet The Movie Press’ten Jeff Sneider, diziye LOST dizisinin ana kadrosundaki oyunculardan birisinin katılacağına dair bir iddiada bulunmuş ama kişi hakkında detay vermemişti. Bunun ardından öncelikle diziye konuk olan isimlerden Anson Mount, dizinin başrolünü üstlenmişti. Ardından dizide Miles karakterini oynayan Ken Leung, Karnak karakteriyle dahil oldu.

Son olarak da dizinin ana karakterlerinden Desmond'u canlandıran Henry Ian Cusick, Inhumans türü ile iletişim kuran bir bilim adamını oynamak üzere dahil oldu. Şimdilerde The 100 dizisinde oynayan aktör, LOST'un ardından Scandal, Fringe ve The Mentalist gibi yapımların kadrosunda da bulundu. The 100, yeni sezonuyla sezon ortasında geri dönecek.

Her biri çeşitli ve özel güçlere sahip olan bir ırk olan The Inhumans, Marvel Comics tarafından ilk olarak 1965'te yaratılmışlardı ve o zamandan bu yana Marvel evreninin en popüler ve ikonik karakterlerinden bazıları olmayı başardılar. Yayına girecek yeni dizi Marvel's The Inhumans'ta da Black Bolt ve kraliyet ailesinin maceraları anlatılacak.

Dizinin kadrosunda Iwan Rheon ve Anson Mount da bulunuyor. Dizinin ilk posteri ve kısa tanıtımı geçtiğimiz ay gelmişti.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER