FOXCRIME pazar maratonunda hangi diziyi izlemek istersin?

FOXCRIME pazar maratonunda hangi diziyi izlemek istersin?
FOXCRIME 25 Haziran Pazar günü gerçekleşecek dizi maratonunda yayınlanacak dizileri, izleyicilerinin seçimine göre belirliyor. 1-15 Haziran tarihleri arasında devam edecek anket sonucunda en çok oy alan dizinin beş bölümü arka arkaya yayınlanıyor.

FOXCRIME pazar dizi maratonu için sözü bir kez daha izleyicilerine bırakıyor. 1-15 Haziran tarihleri arasında www.foxchannels.com.tr/foxcrime-pazar-maratonu adresinde yayınlanacak anket sonucunda en çok oyu alan dizinin beş bölümü 25 Haziran Pazar günü saat 16.00'dan itibaren arka arkaya ekrana geliyor. Ankette seçenekler arasında ilgiyle takip edilen yapımlardan Bull, Elementary, Homeland, Prison Break ve Scorpion yer alıyor.

BULL
Gerçek bir hikayeden esinlenen yeni dizi Bull, dünyanın en başarılı hukuk danışmanlarından Phil McGraw'ın hikayesini ekrana taşıyor. Psikoloji, davranış bilimi ve teknolojiyi kullanarak insanların davranışlarını yönetebilen, zeki ve yakışıklı Dr. Bull'un hikayesini anlatan dizinin başrolünde Michale Weatherly yer alıyor.

ELEMENTARY
Sherlock Holmes'e modern bir bakış açısı katan Elementary, New York sokaklarında gizemli olayların peşine düşüyor. Başrollerini Lucy Liu ve Johnny Lee Miller'ın paylaştığı Elementary beşinci sezonuyla her zamankinden daha heyecanlı hikayeler anlatıyor.

HOMELAND
Başrollerini Claire Danes, Mandy Patinkin ve Ruper Friend'in paylaştığı efsanevi dizi Homeland, altıncı sezonuyla da dünya çapında milyonlarca izleyiciyi ekranlara kilitlemeyi başarıyor. CIA draması Homeland, New York'ta geçen yeni sezonuyla heyecanlı anlar yaşatmayı garantiliyor.

PRISON BREAK
8 yıllık ayrılığın ardından hayranlarını sevindiren Prison Break’in orijinal kadrosunun yer aldığı beşinci sezonunda; Michael ve Lincoln şimdiye kadarki en büyük kaçış planını hayata geçirmeye hazırlanıyor. Tüm dünyayla aynı anda yayınlanan dizi, hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak gibi görünüyor.

SCORPION
Modern çağın yarattığı teknoloji tehlikelerini ortadan kaldırmak için süper zekalardan oluşan takımıyla çalışan dahi Walter O'Brien'ın hikayesini anlatan Scorpion, üçüncü sezonuyla da dünyanın en çok izlenenleri arasındaki yerini koruyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER