Pretty Little Liars yedinci ve son sezonunun devam bölümleriyle FOXLIFE'ta!

Pretty Little Liars yedinci ve son sezonunun devam bölümleriyle FOXLIFE'ta!
FOXLIFE ekranlarının sevilen dizisi Pretty Little Liars, tüm gizemlerin çözüleceği ve kafalardaki tüm soruları yanıtlayacak yedinci ve son sezonunun devam bölümleriyle 1 Haziran'dan itibaren her perşembe saat 20.15'te FOXLIFE ekranlarında hayranlarıyla buluşuyor.

Sara Shepard'ın aynı isimli romanından uyarlanan sevilen gençlik dizisi Pretty Little Liars, Rosewood'u esir alan gizemli olayları sonunda açığa kavuşturuyor. Sayısız ödül kazanan ve özellikle sosyal medyada bir fenomen haline gelen dizi yedinci sezon devam bölümleriyle FOXLIFE ekranlarına geliyor.

Sessiz ve sakin bir kasaba olan Rosewood'da yaşayan dört arkadaş Spencer, Aria, Hanna ve Emily'nin hayatları en yakın arkadaşları Alison'ın ortadan kaybolmasıyla kabusa dönüyor. Lise yıllarından itibaren "A" takma adını kullanan acımasız bir karakter tarafından sırları kullanılarak tehdit edilen dört arkadaş dizinin yedinci sezonunda yıllardır süren bu duruma bir son vermeye hazırlanıyorlar.

Hayranlarının kafasındaki tüm soruları yanıtlayacak olan yedinci ve son sezon bölümleriyle Pretty Little Liars, 1 Haziran'dan itibaren her perşembe saat 20.15'te FOXLIFE ekranlarına geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER