House of Cards'ın ünlü üç karakterinin Spotify çalma listelerini merak ediyor musun?

House of Cards'ın ünlü üç karakterinin Spotify çalma listelerini merak ediyor musun?
Son dönemin takip edilen dizisi House of Cards’ın ünlü koşu sahnelerinde Frank ve Claire Underwood’un hangi müzikleri dinlediklerini hiç merak ettiniz mi? Spotify’ın size bir cevabı var.

Dizinin merakla beklenen 5’inci sezonunun ilk bölümü Türkiye’de 31 Mayıs tarihinde yayınlanacak. Dizinin yeni sezonuna bu kadar az zaman kalmışken, Frank & Claire Underwood çifti Spotify üzerinden kendi koşu çalma listelerini çoktan oluşturdu bile. Frank Underwood’un koşu çalma listesine buradan, Claire Underwood’un çalma listesine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer Frank Underwood’un yardımcısı Doug Stamper’ın neler yaptığını merak ediyorsanız, Stamper’ın karanlık ve sürekli bir şeyler planlayan aklının içinde neler olduğuna dair sizlere ipucu verecek, bizzat kendisinin hazırladığı Pazar Öğleden Sonra başlıklı çalma listesine de buradan ulaşabilirsiniz.

Ozzy Osbourne, Iron Maiden ya da Queen gibi bazı sanatçılar, Frank’in acımasızlığını ve hırsını pekiştiriyor olabilir mi? Ya da Claire’in keskin ve iradeli kişiliği Beyoncé, Tina Turner ve The Rolling Stones gibi sanatçılardan nasıl ilham alıyordur?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER