Netflix, Ramazan’ı yeni bir sosyal medya kampanyasıyla kutluyor

 Netflix, Ramazan’ı yeni bir sosyal medya kampanyasıyla kutluyor

Dünya’nın bir numaralı internet televizyonu Netflix ekrandaki ve gerçek hayattaki başrol kadınları kutlamak için ilham verici bir kampanya başlatıyor. Yaratıcı videolar aracılığıyla gerçekleşecek Ramazan kampanyası Orta Doğu’yu hedefliyor.

Modern zamanlarda kadın olmanın teması üzerine kurgulanan ve güçlü kadınları öne çıkarmayı hedefleyen kampanya Netflix içerikleri ile günlük hayat arasında paralellikler kuracak.

Bölgedeki başrol kadınlarla gerçekleşecek bir ay süreli sosyal medya kampanyasında yetenekli kadınlar Netflix’in başrol kadınları arasından onlara ilham verenleri, en sevdiklerini öne çıkaracak. Kampanyada Amy Roko, Tima Shomali, Alaa Balkhy, Hayoon Kadi ve Maha Jaafar gibi ünlüler yer alacak.

Aile ve iş hayatının nasıl dengelenebileceğini gösteren kampanyada, ülkedeki en önemli pozisyona sahip Kraliçe 2. Elizabeth’ten; Gilmore Girls’de güçlü karakteri her bölüm ışıl ışıl parlayan Lorelai Gilmore’a kadar zengin ve karmaşık yapılarıyla algıları yıkan birçok Netflix karakteri kullanılacak.

Bölgede çekilen kampanya filmlerinde Hollywood kalıplarını ve kadınların dünyanın her tarafında, hem evde hem de iş yerinde karşı karşıya kaldığı önyargıları yıkan ilham verici kadınlar görülebiliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER