NBC kanalından gelecek sezon için iki yeni komedi geliyor: Champions ve A.P. Bio

NBC kanalından gelecek sezon için iki yeni komedi geliyor: Champions ve A.P. Bio
NBC kanalı gelecek sezonda yayına girmesi için iki yeni komedi dizisi getiriyor. Yeni komedilerinden yıllar sonra ekrana dönen Will and Grace'i sonbaharda yayınlayacak olan kanal, iki komediyi sezon ortasında yayına getireceğini duyurdu.

* Champions

Final sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanan The Mindy Project ile bilinen Mindy Kaling ve aynı dizide birlikte çalıştığı Charlie Grandy'nin hazırladığı dizi, kahkaha efektsiz bir komedi olacak.

Bir spor salonu işleten Vince, aptal erkek kardeşi Matthew ile birlikte yaşamaktadır. Monoton şekilde devam eden hayatları Matthew'un lisedeki sevgililerinden Priya'nın kendisinden olma ergen oğlunu kapıya getirmesiyle renkleniyor.

Anders Holm ve Andy Favreau'nun başrolünde olduğu yapımda Kaling de konuk oyuncu olarak Priya'yı oynayacak.* A.P. Bio 

Başrolünde It’s Always Sunny in Philadelphia‘da yer alan Glenn Howerton'un olduğu dizide Patton Oswalt, Lyric Lewis, Mary Sohn, Aparna Brielle ve Jacob McCarthy gibi isimler de yer alıyor. Dizinin yapımcılığını ise ünlü talk şov sunucusu Seth Meyers ve Lorne Michaels yapıyorlar.

Lisede biyoloji öğretmenliğini yapan ama işini pek sevmeyen ve aslında felsefe profesörü olan Jack'in merkezinde olduğu komedide Jack bir süre sonra sınıftaki zeki öğrencileri kendi çıkarları için kullanmaya başlıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER