George R. R. Martin’in Nightflyers hikayesi dizi olma yolunda

George R. R. Martin’in Nightflyers hikayesi dizi olma yolunda

Game of Thrones'un yazarı olarak tanınan George R.R. Martin'in yazdığı doğaüstü gerilim hikayesi Nightflyers da dizi olma yolunda.

Yazarın 1980'de yazdığı hikayenin dizi olması için Syfy kanalı tarafından çalışmalara başlandı. Henüz resmi dizi onayı almayan projenin senaryosunu Jeff Buhler yazacak ve muhtemel dizinin yapımcılığını Universal Cable Productions üstleniyor. Ancak HBO ile olan anlaşması nedeniyle Martin'in projede aktif olarak yer alması beklenmiyor. Hala bitirmesi gereken iki Game of Thrones romanı bulunan yazar, ayrıca dizinin finalinden sonrası için hazırlanan muhtemel beş projenin de içinde en azından yapımcı olarak yer alacak.

Gelecekte geçen hikaye, yeryüzünün yok olmak üzere olduğu bir zamanda geçiyor. The Nightflyer isimli oldukça donanımlı bir gemiyle uzayda yolculuk yapan bir araştırma ekibinin yolu gizemli bir uzaylı aracıyla kesişiyor ve bu araç, görünen o ki insanlığın kurtuluşu için bir anahtar olabilir. Ancak aynı zamanda bu geminin yapay zekası ve hiç görmedikleri kaptanı onları uzayın korku dolu karanlığına da çekebilir.

Syfy'ın gelecek dizileri arasında Superman'in dedesinin merkezinde olduğu Krypton da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER