ATV'nin Ramazan ekranında neler var?

ATV'nin Ramazan ekranında neler var?
Bir Ramazan Klasiği: Nihat Hatipoğlu ile İftar ve Sahur Özel Programları
 
Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, Ramazan ayı boyunca iftar ve sahur programı ile Sultanahmet Meydanı’ndan canlı yayınla atv ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Sultanahmet Meydanı’ndan canlı olarak yayınlanacak olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile Sahur ve İftar Özel programı yine dopdolu olacak. Birbirinden değerli konuklar, Mekke ve Medine’den özel görüntüler, birbirinden özel ilahiler ve kasidelerle gönüller huzur bulacak. Peygamber efendimizin ve sahabenin hayatından çok özel kesitler, her derdin devası dualar, abdestten namaza, oruçtan zekâta merak edilen sorular ve cevaplarla dolu dolu bir Ramazan programı…  
 
Hz. Muhammed: Allah’ın Elçisi TV’de İlk Kez atv’de!
 
İslam'ın doğuşunu ve Efendimiz Hazreti Muhammed (S.A.V) 'in çocukluğu ile ilk gençliğini şimdiye dek görülmemiş bir bakış açısıyla ele alan ve Çağrı filminden sonra İslamiyet’e dair imza atılmış en önemli film olan HZ. MUHAMMED: ALLAH’IN ELÇİSİ Ramazan ayına özel, TV’de ilk kez atv’de ekranlara gelecek.
 
Karavan, Ramazan’da bambaşka!
 
Yapımcılığını d&d Medya’nın üstlendiği, Türk televizyonlarına yeni bir soluk getiren karavan programı, ramazan ayında da atv ekranlarında olmaya devam edecek. Ancak bu kez her şey çok farklı olacak!
 
Bu kez şefler yarışacak!
 
Didem Uğurlu’nun sunduğu Karavan Ramazan Özel’ in jürisinde ünlü şefler Özlem Mekik ve Elif Korkmazel yer alacak. Jüri, her gün takımlara birbirinden farklı, lezzetli ve pratik iftar menüleri tarifleri verecekler. Takımlar ünlü şeflerin kendileri için hazırladığı iftar menülerini özenle hazırlamaya çalışacaklar. Ancak bunun için jüri ile kıyasıya bir süre pazarlığı yapmaları gerekecek. Takımların jürinin verdiği süre içinde iftar menülerini hazırlamaları ise çok önemli çünkü puanlamada sürenin büyük bir etkisi var. 5 günün sonunda ise en yüksek puanı alan takımı, 5 yıldızlı bir tatil ödülü bekliyor!BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER