Show Tv'nin iddialı yarışması "Herkes Kazanır" ilk bölümde teknik arıza yaşadı!

Show Tv'nin iddialı yarışması
Dün gece Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan interaktif bilgi yarışması "Herkes Kazanır” yayınlandığı ilk bölümde uygulamanın daha ilk sorudan itibaren hata vermesi sebebiyle sunucu ve yapım ekibine zor anlar yaşattı. Araya reklam girerek bir süre zaman kazanmaya çalışılan yarışma yarıda kesildi ve veda konuşması dahi yapılamadan program sona erdi. 
 
Bilinenin ve ilan edilenin aksine, ekran başındaki izleyicilerin de yarışmada yer almasını sağlayan uygulama bir ilk değil. BasBros Media tarafından geliştirilen bir uygulama ile Web Browser temelli "Bağlan Kazan" isimli interaktif bilgi yarışması 2015-2016 yılları arasında 48 bölüm boyunca TGRT-EU’da yayınlamıştı.

Nisan ayında Mip Format'ta düzenlenen canlı tanıtımı Ranini de izlemişti.

Hatta yurt dışı distribütörlüğü Inter Medya tarafından yapılan program geçtiğimiz Nisan ayında Cannes’da düzenlenen içerik marketi Mip Tv bünyesinde organize edilen Mip Formats’da düzenlenen bir gösterim ile müşterilere tanıtılmıştı. Dünya pazarına sunulan formatı kalabalık bir katılımcı grubu izlemiş, bizzat canlı olarak oynamış ve bir katılımcı da MacBook Pro kazanmıştı. 
 
İngilizce ismi Join Instant olan ve yayınlandığı dönemde binlerce seyirci katılımı alan programın en önemli özelliği bir aplikasyona dayalı olmamasıydı. Show TV’de yayınlanan Herkes Kazanır yarışmasında da tecrübe edildiği üzere aplikasyonlar katılımcı sayısı yükseldiğinde çökme tehlikesi ile karşı karşıya kalabiliyor. Yayınına devam edileceği söylenen Herkes Kazanır’ın teknoloji açısından bir değişikliğe gidip gitmeyeceği ise merak konusu.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER