Orphan Black'in 5. sezonunun final fragmanı yayınlandı

Orphan Black'in 5. sezonunun final fragmanı yayınlandı
BBC America'nın sevilen ve ödüllü dizisi Orphan Black'in beşinci sezonunun final fragmanı yayınlandı. 10 Haziran'da başlayacak olan sezon dizinin aynı zamanda final sezonu olacak.

2013'te başlayan dizi, kendisine tıpatıp benzeyen bir kadının intiharına tanık olan Sarah'ın onun yerine geçmesiyle aslında birçok klonunun olduğunu keşfetmesi üzerine. Ardından klon kız kardeşler biraraya gelerek yaradılışlarının arkasındaki gerçeği çözmeye çalışıyorlar. Dizideki kadın klonların hepsini rolüyle Altın Küre ödülü adaylığı ve Emmy ödülü kazanan Tatiana Maslany canlandırıyor.

Yayınlanan yeni fragmanda klonların hepsini farklı şeylerle uğraşırken buluyoruz. Rachel her zamankinden daha güçlü, Sarah'nın kızını onun elinden kurtarması gerek. Hastanelik olan Helena ikizleri için endişelenirken Allison ise istenmeyen ziyaretçilerden ailesini korumaya çalışıyor. Krystal hiç hazır olmadığı bir göreve giderken, Cosima ise geçtiğimiz sezonun sonunda gittiği köyden ayrılma konusunda bazı zorluklarla karşılaşıyor.

Orphan Black'in beşinci sezonu da diğerleri gibi 10 bölümden oluşacak. Dizinin kadrosunda Maslany ile birlikte Ari Millen, Kristian Bruun, Maria Doyle Kennedy, Dylan Bruce ve Jordan Gavaris gibi isimler bulunuyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER